Jdi na obsah Jdi na menu

Fotosešit Saal Digital CZ

26. 4. 2018

 

Dnes mi konečně dorazil malý balíček, který vypadal, že je to snad jen smotaný kartón, ale když jsem zatáhla za kouzelný červeně označený konec čehosi, spatřila jsem malý sešitek o pár stránkách, jehož návrh jsem v neděli pozdě večer odesílala skrz program do Saal Digital.

Psali, že by měl přijít až 28.4, ale světe div se, dnes ráno (26.4.) mi přišla sms od dopravce, že dorazí již dnes! Jaké překvapení. I když byl fotosešit odeslán z Německa, došel dříve, než věci z některých českých e-shopů. Rychlost dodání je jednoznačné plus.

 

Teď ale k samotnému zpracování fotosešitu

Prvně bych chtěla zmínit barvy - jsou přesně takové, jak je na svém monitoru vidím. A toho jsem se nejvíce bála. Někdy si hraji s barvami natolik, že se mi je povede přesytit. Zkusila jsem si tam dát tmavší fotky, i se sytými barvami. Nemůžu říct, že by fotky byly nějak tmavší nebo méně výrazné.

Neodolala jsem, a místo toho, abych plácala jednu fotku na druhou, zkusila jsem si rámečky i stíny. Prvně jsem se nachytala, že projíždím prstem, jesti fotky nejsou opravdu trochu vystouplé - ne nejsou.

Pozadí jsem využila dřevěného motivu a na první pohled je pozadí věrohodné. 

Písmo jsem použila jedno, ale v různých variantách (malé, velké, kurzíva, tučné, ...). V jejich programu se mi ty rozdíly mezi tím zdály málo výrazné, opak je pravdou.

Hledala jsem i tiskové vady, našla jsem jen jeden škrábanec, malý, na první pohledn neznatelný, ale ten se mohl stát klidně při převozu.

Materiál samotných listů se zdá být bytelný, i když jsem čekala, že listy budou ještě pevnější. Na druhou stranu, nebude to hračka pro děti a zvířata, aby to vydrželo kdo-ví-co. Myslím si, že pro fotosešit je to dostačující kvalita.

I kroužková vazba na první pohled vypadá slabě, ale drátek jen tak neohnete. Mě se to aspň nepovedlo, a to že jsem to zkoušela.

I když jsem jej volila spíše na zkoušku, takové představení koníků, myslím si, že na propagační materiál je velmi kvalitní. I jako sešitek s momentkami z rodinné akce, nebo prostě jen jako album na několik oblíbených fotek. Dovedu si představit, že si profesionál udělá portofilo pomocí tohoto sešitu.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Fotosešit Saal Digital CZ - show koně

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář